HS-3DX Parçalar 332Y-6440-60-110 Boom Excvator Seal Kit Ağır makine için hidrolik onarım kitleri
Ürün Ayrıntıları
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: ZHIPAN/YOUCHANG
Sertifika: UDEM
Model numarası: HS-3DX-332Y-6440-60-110
Ödeme ve Nakliye Şartları
Min sipariş miktarı: 10 Takım
Fiyat: Negotiable price
Ambalaj bilgileri: PP çantası, karton, palet ve demir kutusu
Teslim süresi: 3-5 İş Günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T, Western Union
Yetenek temini: Haftada 10000 ADET
En İyi Fiyatı Alın
Vurgulamak:
332Y-6440-60-110 Boom Excvator Seal Kit
332Y-6440-60-110 Mühür Kitsesi
ekskavatör conta takımı
Uygulanabilir endüstriler:
Makine tamir atölyeleri, inşaat makineleri, madencilik ekipmanı
Parça Adı:
HS-3DX-332Y-6440-60-110 Exkavatör Bom Seal Kiti
Basınç Değeri:
42MPA'ya kadar (420 bar)
Malzeme kalınlığı:
1.5mm-5mm (bileşene göre değişir)
başvuru:
kazıcı
Sıcaklık aralığı:
-30 ° C ila +110 ° C (kısa süreler için pik 130 ° C)
Yaklaşık ağırlık:
Yaklaşık 0,9kg
Malzeme:
NBR+PTFE+PU
Sertlik:
75-90 Kıyı A (NBR Bileşenleri)
Müsaitlik:
Depoda
Uygulanabilir endüstriler:
Parça Adı:
Basınç Değeri:
42MPA'ya kadar (420 bar)
Malzeme kalınlığı:
başvuru:
kazıcı
Sıcaklık aralığı:
Yaklaşık ağırlık:
Yaklaşık 0,9kg
Malzeme:
NBR+PTFE+PU
Sertlik:
75-90 Kıyı A (NBR Bileşenleri)
Müsaitlik:
Depoda
Ürün Tanıtımı
Ürün parametreleri
Kategoriler- Hayır. - Hayır.Parametreler- Hayır. - Hayır.Özellikleri- Hayır.
- Hayır.Sıcaklık aralığı- Hayır. Standart: -40°C'den +200°C'ye kadar (NBR/PU)
Max. Kısa süreli: 300°C (FKM)
- Hayır.Sertlik- Hayır. • Kıyı A 70±5 (NBR/PU)
• Şore D 50-60 (PTFE/FKM yedek halkaları)
Mühür kitleri türleri Boom Seal Kit
- Hayır.Ağırlık (tam kit)- Hayır. ≈1,5 ≈3,0 kg
- Hayır.Performans- Hayır. - Hayır.Basınç derecesi- Hayır. 60 MPa (sürekli çalışma)